Dle recenzí je s miniliftingem spokojena veliká většina klientek. Vyzdvihují, že se jim po výkonu obličej omladil, jsou atraktivnější a cítí se lépe. Po operaci nepociťovaly díky lékům od bolesti žádnou výraznější bolest.

Otoky byly po operaci výrazné, ale během klidového režimu se bez problémů vstřebaly a kůže díky elastickému obinadlu hezky přilnula. Po 3 týdnech byly prakticky bez problému.

Jizvy podél ušního lalůčku byly naprosto tenoučké a nebyly prakticky vůbec vidět. Klientky také chválí odstranění povislých tváří a srovnání pleti.

Dále jsou klientky spokojeny s tím, že jim minilifting vrátil mládí a jsou konečně po dlouhé době opět spokojené se svým vzhledem. Nemají pokleslé tváře a nyní z nich opět sálá energie, pozitivita a mladistvost.

Ženy také vyzvedávají, že jim po výkonu z tváře zmizel ustaraný, unavený a utahaný výraz. Cítí se potom mnohem mladší a vzhledově odpočatější, než kdykoliv předtím. Pokud by se měly rozhodovat znovu, do operace by opět šly. Výsledek je tedy převážně hodnocen pozitivně.

Výběr dle hodnocení

Při výběru plastického chirurga klientky v recenzích doporučují, aby si zájemkyně prohlédly výsledky prací před výkonem a po výkonu u daných plastických chirurgů a dohledali si nějaké hodnocení, recenze a podle toho si svého operatéra nebo kliniku vybíraly.

Negativní zkušenosti uvádějí klientky především v komunikaci s lékařem a vzájemným nepochopením nabídky a poptávky. Proto je velmi důležité, aby klientka správně a detailně formulovala svá přání, aby jí lékař mohl co nejlépe vyhovět. Plastičtí chirurgové jsou připraveni dodržet veškeré klientčiny požadavky v souladu s jejím zdravotním stavem a možnostmi proveditelnosti. Pokud některé požadavky nelze splnit, lékař vám vysvětlí důvody a eventuálně nabídne vhodnou alternativu, která mu pomůže váš požadavek dosáhnout.

Se závažnějšími komplikacemi jako pooperační krvácení nebo infekce nemají klientky zkušenosti. Může to tedy znamenat, že je výkon na českých klinikách plastické chirurgie prováděn odborně, s použitím kvalitních a nezávadných zdravotnických materiálů.

Níže najdete hodnocení V-CLINIC, importovaná z Google.

google

So službami na tejto klinike som veľmi spokojná.. MUDr.Tomáš Ventruba je top doktor, najlepší vo svojej profesii. Yvette Vejříková

Yvet Vejrik
Yvet Vejrik
google

S klinikou jsem byla velmi spokojena profesionální přístup maximální komfort a zákrok - horní víčka - mi dokonale upravili děkuji

jana kovarova
jana kovarova
google

Se vším jsem byla maximálně spokojená. Od první konzultace přes samotný zákrok až po pooperační péči, která byla naprosto excelentní. Vybrala jsem nejlépe, jak jsem mohla.

Petra Zemánková
Petra Zemánková
google

Byla jsem moc spokojená s operací víček, výborná péče, vlídný přístup, úžasná komunikace.Vysledek překrásný jsem velice spokojená vřele doporučuji .

Renata Serkova
Renata Serkova
google

U Dr Ventruby jsem podstoupila LIP LIFT a musím říct, že mé asymetrické a vpáčené rty vypadají velmi krásně, přirozeně a decentně !!! Tak perfektní a přirozený vzhled jsem nečekala! Mohu jen doporučit, Dr Ventruba má opravdu velmi racionální přístup, nemusíte se bát svěřit se do jeho rukou! Diky, Helena

Helena Pavlíčková
Helena Pavlíčková
google

Na klinice jsem byla moc spokojena, absolvovala jsem operaci horních víček. Úžasný personál a perfektní práce pana doktora Ventruby .

Alena Nováková
Alena Nováková
google

Na klinice jsem podstoupila operaci očních víček. Celá akce od první konzultace až po závěrečné zhodnocení probíhala ve velmi přátelské duchu a na profesionální úrovni. Děkuji všem zúčastněným za skvělou práci a velmi vstřícný přístup. Výsledek je skvělý.

Lenka Auermüllerová
Lenka Auermüllerová
google

Všem kdo váhají zda zvolit právě tuto kliniku, ji mohu vřele doporučit. Zde se setkáte pouze s profesionálním přístupem celého personálu. Od prvního kontaktu se slečnou na recepci až po poslední kontrolu po zákroku. Každá návštěva se nesla v duchu pohody a přátelské atmosféry, navíc v krásném prostředí. I já jsem váhala, dnes jsem maximálně spokojená s podstoupenou augmentací i operací horních víček. Pan doktor Ventruba je ten, co dokáže plnit naše sny a přání 😉

Eva Dufková
Eva Dufková
google

Se vším jsem byla maximálně spokojená. Od první konzultace přes samotný zákrok až po pooperační péči, která byla naprosto excelentní. Vybrala jsem nejlépe, jak jsem mohla. doporučuji všema deseti prostě jsou top. děkuji celému personálu za všechno moc děkuji jste úžasní ❤️❤️❤️

Petra Mandoková
Petra Mandoková

A zde jsou recenze importované ze Seznam .cz