Dle recenzí je s miniliftingem spokojena veliká většina klientek. Vyzdvihují, že se jim po výkonu obličej omladil, jsou atraktivnější a cítí se lépe. Po operaci nepociťovaly díky lékům od bolesti žádnou výraznější bolest.

Otoky byly po operaci výrazné, ale během klidového režimu se bez problémů vstřebaly a kůže díky elastickému obinadlu hezky přilnula. Po 3 týdnech byly prakticky bez problému.

Jizvy podél ušního lalůčku byly naprosto tenoučké a nebyly prakticky vůbec vidět. Klientky také chválí odstranění povislých tváří a srovnání pleti.

Dále jsou klientky spokojeny s tím, že jim minilifting vrátil mládí a jsou konečně po dlouhé době opět spokojené se svým vzhledem. Nemají pokleslé tváře a nyní z nich opět sálá energie, pozitivita a mladistvost.

Ženy také vyzvedávají, že jim po výkonu z tváře zmizel ustaraný, unavený a utahaný výraz. Cítí se potom mnohem mladší a vzhledově odpočatější, než kdykoliv předtím. Pokud by se měly rozhodovat znovu, do operace by opět šly. Výsledek je tedy převážně hodnocen pozitivně.

Výběr dle hodnocení

Při výběru plastického chirurga klientky v recenzích doporučují, aby si zájemkyně prohlédly výsledky prací před výkonem a po výkonu u daných plastických chirurgů a dohledali si nějaké hodnocení, recenze a podle toho si svého operatéra nebo kliniku vybíraly.

Negativní zkušenosti uvádějí klientky především v komunikaci s lékařem a vzájemným nepochopením nabídky a poptávky. Proto je velmi důležité, aby klientka správně a detailně formulovala svá přání, aby jí lékař mohl co nejlépe vyhovět. Plastičtí chirurgové jsou připraveni dodržet veškeré klientčiny požadavky v souladu s jejím zdravotním stavem a možnostmi proveditelnosti. Pokud některé požadavky nelze splnit, lékař vám vysvětlí důvody a eventuálně nabídne vhodnou alternativu, která mu pomůže váš požadavek dosáhnout.

Se závažnějšími komplikacemi jako pooperační krvácení nebo infekce nemají klientky zkušenosti. Může to tedy znamenat, že je výkon na českých klinikách plastické chirurgie prováděn odborně, s použitím kvalitních a nezávadných zdravotnických materiálů.